+48 18 444 17 23 • Biuro Posła Andrzeja Czerwińskiego

Czego szukali nasi w Krynicy?

Mój region  MS 2013-09-10 04:21

Wpadają na parę godzin lub twardo uczestniczą w dyskusjach przez wszystkie dni Forum Ekonomicznego. Mowa o naszych rodzimych przedsiębiorcach, politykach, samorządowcach. Czego szukali podczas tegorocznej edycji tego wydarzenia? Sprawdzał to Wojciech Chmura z Gazety Krakowskiej.

- Prócz wsłuchiwania się w polityków z pierwszych stron gazet, najważniejsze są te małe rozmowy kuluarowe, brzemienne w ciekawe pomysły i wspólne inicjatywy. Tego szukam na forum - zdradził dziennikarzowi gazety radny wojewódzki Leszek Zegzda.

Poseł Andrzej Czerwiński przekonywał, że na forum lobbował w sprawach ważnych dla Nowego Sącza. Jakich konkretnie? - Prowadziłem rozmowy z ludźmi, których na co dzień trudno spotkać razem. To marszałek, minister i wiceminister zdrowia. Liczę, że owocem rozmów będzie sprzęt medyczny dla sądeckiej onkologii - mówił parlamentarzysta.

Ryszard Florek, właściciel firmy Fakro szukał na forum sygnałów o tworzeniu lepszych warunków dla rozwoju i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. Samorządowcy rozmawiali między innymi o znaczącej roli samorządu lokalnego w kontekście nowego rozdania środków unijnych.

Więcej szczegółów o tym co ciekawego działo się na Forum Ekonomicznym znajdziesz w sobotnim wydaniu Gazety Nowosądeckiej (6.09.2013).

@poselczerwinski Budowa Instalacji Granulacji Mechanicznej Nawozów - historyczne wydarzenie dla tarnowskich Zakładów 12 godzin temu

@Grupa_Azoty 1/2 W samym Tarnowie #GrupaAzoty zamierza zrealizować inwestycje o wartości 1 mld zł @poselczerwinski 12 godzin temu

@Grupa_Azoty Minister Skarbu Państwa podkreślił dziś, że "#GrupaAzoty krok po kroku realizuje założony gigantyczny plan inwestycyjny" 12 godzin temu