+48 18 444 17 23 • Biuro Posła Andrzeja Czerwińskiego

Premier zaprasza Facebookowiczów do dyskusji o emeryturach

Wiadomosci  MS 2012-04-11 12:26

- Ten profil jest po to, byście mogli rozmawiać z nami - zwraca się Donald Tusk do internautów w specjalnym nagraniu zamieszczonym na profilu KPRM w serwisie Facebook. Szef rządu nagrał krótki film kamerą internetową w laptopie.

- Zależy nam żeby prowadzić z Wami szczerą i otwartą rozmowę, zwłaszcza teraz, gdy trwają prace nad ważnymi reformami, w tym emerytalną - podkreśla w nagraniu premier i zaznacza, że na Facebooku KPRM ruszyła właśnie specjalna zakładka o emeryturach.

Internauci znajdą w niej kalkulator emerytalny, czaty z ekspertami, materiały multimedialne, infografiki, czyli komplet informacji o reformie.

Zobacz film premiera dla Facebookowiczów >>>

- Dziękuję za Wasze zainteresowanie naszym profilem i zapraszam do komentowania oraz „lajkowania” - zachęca Facebookowiczów Donald Tusk.

Aktualne informacje o działaniach premiera i rządu można znaleźć na profilach KPRM w serwisach Twitter, Blip, YouTube i Flickr.

@poselczerwinski Budowa Instalacji Granulacji Mechanicznej Nawozów - historyczne wydarzenie dla tarnowskich Zakładów 12 godzin temu

@Grupa_Azoty 1/2 W samym Tarnowie #GrupaAzoty zamierza zrealizować inwestycje o wartości 1 mld zł @poselczerwinski 12 godzin temu

@Grupa_Azoty Minister Skarbu Państwa podkreślił dziś, że "#GrupaAzoty krok po kroku realizuje założony gigantyczny plan inwestycyjny" 12 godzin temu